5 patarimai renkantis sieninį laikrodį

5 patarimai renkantis sieninį laikrodį

Kai visas pasaulis tampa skaitmeninis, tam tikri dalykai vis dar išlaiko savo žavesį ir lieka nepakeisti. Vienas iš tokių dalykų tai – sieninis laikrodis. Kuris dažnai laikomas kūrybiniu ir unikaliu interjero dizaino akcentu. Šiuo metu sieninių laikrodžių pasiūla yra labai didelė, todėl vis dažniau pasiklystame pasirinkimo įvairovės labirintuose. Tinkamai pasirinktas laikrodis ne tik pagražins jūsų kambarį, bet ir suteiks papildomo charakterio, bei erdvės.

Sieninis laikrodis atlieka kelias funkcijas – tai laiko rodymas ir kambario sienos dekoras. Jei jums sunku nuspręsti kokį laikrodį išsirinkti, siūlome atlikite šiuos veiksmus.

1. Medžiagos ir modeliai.

Yra įvairių modelių ir stilių sieninių laikrodžių, vienas iš paklausiausių vis dar išlieka klasikinio stiliaus modelis. Tai priklauso nuo laikrodžio spalvos ir formos, kuri niekada nėra nuobodi. Toks laikrodis taip pat lengvai priderinamas įvairaus dizaino aplinkoje.

2. Atkreipkite dėmesį į detales.

Sieninis laikrodis rodo kambario charakterį, taigi sprendimą reikia priimti atsakingai ir apgalvotai. Jei kambarys yra vintažinio stiliaus, tada geriausias pasirinkimas yra laikrodis su gegute arba su raižyto medžio rėmu. Panašiai yra ir jeigu kambarys yra minimalaus modernaus stiliaus čia puikiai tiks „ArtDeco“ stiliaus laikrodis.

3. Tinkamas dydis.

Sieninis laikrodis turėtų atitikti sienos proporcijas. Neskubėkite, skirkite daugiau laiko apsisprendimui ir paieškoms. Tai ypač svarbu toms sienoms kurios neturi jau pragręžtų skylių. Nekabinkite mažų laikrodžių ant didelių erdvių sienų ar didelių laikrodžių ant dekoruotų sienų.

4. Spalva.

Sieninio laikrodžio spalva visada turi būti priešinga nei, kad sienos spalva. Jei kambarys turi pastelinių spalvų, tuomet reiktų rinktis tamsios spalvos laikrodį (tamsiai mėlyna ar juodą) taip suteiksite kambariui stilingą išvaizdą. Jei kambario sienos dažytos tamsiomis spalvomis, tai laikrodis turi būti ryškus ir spalvotas.

5. Vieta.

Sieninio laikrodžio pasirinkimas priklauso ir nuo konkretaus kambario funkcijos. Jei tai virtuvė tuomet rinkitės laikrodį su vaisių, daržovių ar prieskonių motyvais. Panašiai ir vaikų kambariuose, motyvai gali būti superherojus ar animacinis filmas.

Įkelta 2018-01-22

Related articles

Kaip panaudoti veidrodžius interjere?

Veidrodis gali tapti tobulu bet kurio kambario akcentu. Tai nebūtinai turėtų būti didelis sieninis veidrodis, netgi...

Kaip tinkamai išsirinkti paveikslą svetainei?

Svetainėje renkasi Jūsų svečiai, vyksta vakarėliai ar galbūt net svarbūs susitikimai. Paveikslas svetainėje turi būti...

Straipsnių kategorijos

Straipsnių paieška

Peržiūrėtos

Nėra peržiūrėtų prekių