PREKĖS SU DEFEKTAIS  

Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų
 • Akcijos laikas ribotas
  Turime 2-3 d.d.
  199 € 398 € 2-3
  Modernus ir minimalistinis, apvalus stalas R-QUATRO 100cm. skersmens, tad puikiai tiks patogiai pasėdėti su šeima ar draugais prie pietų stalo. Grūdinto stiklo paviršius atrodys prabangiai ir išskirtinai. 
 • Akcijos laikas ribotas
  Pristatymas iki 2-3 d.d.
  39 € 119 €
  PASTABA: kėdė už šią kainą parduodama tik iš Vilniaus salono ekspozicijos. Turi smulkių defektų.  Turime 1 vnt.
 • Akcijos laikas ribotas
  Turime 2-3 d.d.
  699 € 908 € 2-3
  Televizoriaus spintelė su pelenų spalvos medienos fanera. Dvi durelės: 1 pelenų spalvos medienos fanera ir 1 metalinis tinklelis. Metalinės kojos su aukso spalvos apdailomis. PASTABA: prekė parduodama iš Vilniaus salono ekspozicijos, turi smulkių pabraižymų kurie matomi nuotraukose.
 • Akcijos laikas ribotas
  Turime 2-3 d.d.
  259 € 399 € 2-3
  Modernus ir minimalistinis, apvalus stalas R-QUATRO 100cm. skersmens, tad puikiai tiks patogiai pasėdėti su šeima ar draugais prie pietų stalo. Grūdinto stiklo paviršius atrodys prabangiai ir išskirtinai.  PASTABA: prekė parduodama iš Vilniaus salono ekspozicijos, turi smulkių defektų, tai nelygiai išlietas stalo paviršius.
 • Akcijos laikas ribotas
  Turime 2-3 d.d.
  350 € 715 € 2-3
  Veidrodinis TV staliukas LUXURY su tikro stiklo rankenėlėmis atrodys prabangiai Jūsų miegamajame ar svetainėje. Veidrodiniai baldai užburia rafinuotu efektu, atspindėdami šviesą ir aplinką. PASTABA: prekė parduodama iš Vilniaus salono ekspozicijos, turi smulkių defektų kurie matomi nuotraukose, tai yra vieno stalčiaus veidrodžiai yra suskilę iš abiejų pusių.
 • Akcijos laikas ribotas
  Turime 2-3 d.d.
  69 € 165 €
  PASTABA: prekė parduodama iš Vilniaus salono ekspozicijos, turi smulkių defektų kurie matomi nuotraukose, tai įskilimas veidrodžio vidurinėje laikrodžio dalyje. Prieš atliekant užsakymą būtina susisiekti telefonu ar el.paštu dėl prekės pristatymo.  El. paštas: accanto@accanto.lt arba Tel.: 8 633 80018 Modernus sieninis laikrodis SPECCHIO, veidrodiniu...
 • Akcijos laikas ribotas
  Turime 2-3 d.d.
  89 € 194 € 2-3
  Krėsliukas su juodai dažytomis metalinėmis kojelėmis. Apmušta veliūriniu audiniu sėdimoji dalis. Puikiai tinka kiekvienai valgomojo zonai. Galima derinti su ALICE kėdėmis PASTABA: prekė parduodama iš Vilniaus salono ekspozicijos, turi smulkių defektų kurie matomi nuotraukose, kėdės neturi porankių, tad yra likusios skylės jų pritvirtinimui, kurios matosi.
 • Akcijos laikas ribotas
  Turime 2-3 d.d.
  125 € 145 € 2-3
  Valgomojo kėdė su juodai dažytomis metalinėmis kojelėmis ir veliūru apmušta sėdimąja dalimi. Ši kėdė turi sukimosi funkciją - iki 180° su grįžtamuoju mechanizmu. Tai taip pat galima naudoti kaip rašomojo stalo kėdę. PASTABA: prekė parduodama iš Vilniaus salono ekspozicijos, turi smulkių defektų, tai iširę siūlai, kurie matomi nuotraukose.
Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų

Peržiūrėtos

Nėra peržiūrėtų prekių