Filtrai

Įjungti filtrai
  Prieinamumas
  Aukštis, cm
  Plotis, cm
  Gylis, cm
  Gamintojas

  Indaujos 

  Indauja – tai baldas, kuris ne tik madingas valgomajame kambaryje, bet gali atlikti nemažai funkcijų ir kitose Jūsų namų vietose. Šis baldas yra ypač talpus, todėl jame sutilps daugybė jūsų indų, lėkščių, bei taurių. Tai ne tik talpus ir reikalingas baldas, tačiau ir savotiška namų interjero detalė.

  Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
  • Akcijos laikas ribotas
   Turime 2-3 d.d.
   949 € 1 186 € 2-3
   Indauja INDIANN puikus pasirinkimas norint taupyti vietą, nes į ją tilps daug daiktų. Pagaminta iš akacijos medienos dekoruota moderniais raštais atrodys gražiai ir išskirtinai Jūsų pasirinktoje erdvėje.
  • Akcijos laikas ribotas
   Turime 2-3 d.d.
   879 € 1 127 € 2-3
   Pastaba: komodos už šią kainą parduodamos tik iš salonų ekspozicijų. Gali turėti smulkių defektų. Komoda INDIANN pagaminta iš akacijos medienos yra prabangi ir išskirtinė savo raštu ir tekstūra, patogiai viskas sutilps nes šis baldas turi tris stalčius ir dvi lentynas su durelėmis. Puikus pasirinkimas svetainei ar miegamajam.
  • Akcijos laikas ribotas
   Turime 2-3 d.d.
   299 € 598 € 2-3
   Pastaba: indauja už šią kainą parduodama tik iš Vilniaus salono ekspozicijos. Turi minimalių pabraižymų. Dėl užsakymo kreiptis el.paštu: vilnius@accanto.lt arba Tel. 8 652 35580
  • Pristatymas iki 14 d.d.
   689 € 14
   Indauja SAVOI su medžio efekto detalės ir rėmeliais su kontrastingu juodu laku. Rankenos ir plieninės kojelės nubrėžia tiesias, švarias linijas, todėl idealiai tinka minimalistinio dizaino gerbėjams. Indauja turi du patogius skyrius su durelėmis ir du be jų.
  • Pristatymas iki 14 d.d.
   1 499 € 14
   Indauja su MDF matiniu grafito spalvos paviršium. Priekyje 2 durys dekoruotos riešutmedžio fanera, kojos - metalas.
  • Pristatymas iki 14 d.d.
   1 275 € 14
   Indauja QUATRE su medžio efekto detalės ir rėmeliais su kontrastingu baltu laku. Medinės kojelės nubrėžia tiesias, švarias linijas, todėl idealiai tinka minimalistinio dizaino gerbėjams. Indauja turi du patogius skyrius su durelėmis ir du be jų.
  Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų

  Peržiūrėtos

  Nėra peržiūrėtų prekių