Filtrai

Įjungti filtrai
  Gamintojas

  Sofos-lovos 

  Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomos sofos-lovos pasižymi ne tik unikaliu dizainu, bet ir patogumu. Platus pasirinkimas sofų-lovų: išlankstomi pufai, foteliai, klasikinio dizaino sofos lovos. Galite rasti trivietes, dvivietes ar netgi vienvietes - transformuojamas sofas. Taip pat rasite veliūrines sofas lovas, aptrauktas gobelenu ar su išlankstomu čiužiniu. Platus audinių pasirinkimas.

  Rodoma 1 - 40 iš 40 dalykų
  • Ekspozicijoje
   1 250 €
   AMBER – elegantiška ir moderni sofa-lova su miegama funkcija ir patalynės dėže. Sofa gaminama individualiai kiekvienam klientui. ACCANTO baldų salonuose galite pasirinkti audinį ir spalvą, kad sofa puikiai derėtų prie jūsų interjero. 
  • Pristatymas iki d.d.
   999 €
   Sofa-lova DUERO stilingas ir funkcionalus modelis. Puiki tuo, kad turi aukštas kojeles ir lengvą dizainą. Sofa gaminama individualiai kiekvienam klientui. ACCANTO baldų salonuose galite pasirinkti audinį ir spalvą, kad sofa puikiai derėtų prie jūsų interjero.  Miegamos dalies išmatavimai: 140 x 200 cm 
  • Akcijos laikas ribotas
   Ekspozicijoje
   999 € 1 249 €
   ORIO - tai išskirtinio komforto sofa-lova. Rusvai pilkos spalvos.Turi miegojimo funkciją bei patalynės dėžę. Ypač minkšta ir patogi sėdėti, lengvai išsilanksto. Pastaba: sofa-lova parduodama tik iš Klaipėdos salono ekspozicijos. Gali trėti smulkių defektų.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   955 €
   Funkcionali sofa lova ISA su miegama dalimi. Išskirtinio dizaino sofa-lova puiki dėl ypač kompaktiško dydžio ir greito išskleidimo. Galima užsakyti sofą-lovą su pasirinktu audiniu ir spalva. Čiužinio išmatavimai: 140x185x12 cm. PASTABA: minkšti baldai užsakomi Accanto baldų salonuose.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 445 €
   Funkcionali sofa lova SIMON su miegama dalimi. Išskirtinio dizaino sofa-lova puiki dėl ypač kompaktiško dydžio ir greito bei paprasto išskleidimo. Galima užsakyti sofą-lovą su pasirinktu audiniu ir spalva. Čiužinio išmatavimai: 144x200x13 cm. PASTABA: minkšti baldai užsakomi Accanto baldų salonuose.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 125 €
   Funkcionali sofa lova BORIS su miegama dalimi. Išskirtinio dizaino sofa-lova puiki dėl ypač kompaktiško dydžio ir greito išskleidimo. Galima užsakyti sofą-lovą su pasirinktu audiniu ir spalva. Čiužinio išmatavimai: 135x185x12 cm. PASTABA: minkšti baldai užsakomi Accanto baldų salonuose.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 369 €
   Funkcionali sofa lova PAULINA su miegama dalimi. Išskirtinio dizaino sofa-lova puiki dėl ypač kompaktiško dydžio ir greito išskleidimo. Galima užsakyti sofą-lovą su pasirinktu audiniu ir spalva. Čiužinio išmatavimai: 145x190x12 cm. PASTABA: minkšti baldai užsakomi Accanto baldų salonuose.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 495 €
   Funkcionali sofa lova ARES su integruotu čiužiniu viduje. Išskirtinio dizaino sofa-lova puiki dėl ypač kompaktiško dydžio ir greito išskleidimo. Galima užsakyti pasirinką dydį su pasirinktu audiniu ir spalva. Čiužinio išmatavimai: 140 x 190 x 12 cm. PASTABA: minkšti baldai užsakomi Accanto baldų salonuose.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 445 €
   Funkcionali sofa lova HUGO su integruotu čiužiniu viduje. Išskirtinio dizaino sofa-lova puiki dėl ypač kompaktiško dydžio ir greito išskleidimo. Galima užsakyti pasirinką dydį su pasirinktu audiniu ir spalva. Čiužinio išmatavimai: 140 x 190 x 12 cm. PASTABA: minkšti baldai užsakomi Accanto baldų salonuose.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 459 €
   Funkcionali sofa lova GREY su integruotu čiužiniu viduje. Išskirtinio dizaino sofa-lova puiki dėl ypač kompaktiško dydžio ir greito išskleidimo. Galima užsakyti pasirinką dydį su pasirinktu audiniu. Čiužinio išmatavimai: 140 x 190 x 12 cm. PASTABA: minkšti baldai užsakomi Accanto baldų salonuose.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 469 €
   Funkcionali sofa lova LOKI su integruotu čiužiniu viduje. Išskirtinio dizaino sofa-lova puiki dėl ypač kompaktiško dydžio ir greito išskleidimo. Galima užsakyti pasirinką dydį su pasirinktu audiniu. Čiužinio išmatavimai: 140 x 190 x 12 cm. PASTABA: minkšti baldai užsakomi Accanto baldų salonuose.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 729 €
   Funkcionali sofa lova NAVIA su integruotu čiužiniu viduje. Išskirtinio dizaino sofa-lova puiki dėl ypač kompaktiško dydžio ir greito išskleidimo. Čiužinio išmatavimai: 140 x 190 x 12 cm
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 759 €
   Funkcionali sofa-lova SALOME su integruotu čiužiniu viduje. Itališka varstymo sistema, pagaminta iš plieninio vamzdžio, dažyta epoksidine danga. Konstrukcija - pušies mediena ir drožlių plokštė. Sėdimoji dalis - 30 kg putplasčio guma, o nugara - silikoninis akrilo pluoštas. Čiužinys - 200 cm ilgio x 14 cm storio. Miegamos dalies išmatavimai: 140x195x14
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 789 €
   Funkcionali sofa lova AVALON su integruotu čiužiniu viduje. Kojelių aukštis 13 cm. Čiužinys 140x195x14 cm. Galima užsakyti įvairių matmenų su pasirinktu audiniu. PASTABA: minkštieji baldai užsakomi tik ACCANTO salonuose.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 985 €
   Funkcionali sofa-lova YUCATAN su integruotu čiužiniu viduje. Itališka varstymo sistema, pagaminta iš plieninio vamzdžio, dažyta epoksidine danga. Konstrukcija - pušies mediena ir drožlių plokštė. Sėdimoji dalis - 30 kg putplasčio guma, o nugara - silikoninis akrilo pluoštas. Čiužinys - 200 cm ilgio x 18 cm storio. Miegamos dalies išmatavimai: 140x195x18
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 989 €
   Funkcionali sofa lova SUPREMO su integruotu čiužiniu viduje. Itališka varstymo sistema, pagaminta iš plieninio vamzdžio, dažyta epoksidine danga. Konstrukcija - pušies mediena ir drožlių plokštė. Sėdimoji dalis - 30 kg putplasčio guma, o nugara - silikoninis akrilo pluoštas. Čiužinys - 190 cm ilgio x 18 cm storio. Miegamos dalies išmatavimai: 140x200x18
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 549 €
   Funkcionali sofa lova SOFIA su integruotu čiužiniu viduje. Itališka varstymo sistema, pagaminta iš plieninio vamzdžio, dažyta epoksidine danga. Konstrukcija - pušies mediena ir drožlių plokštė. Sėdimoji dalis - 30 kg putplasčio guma, o nugara - silikoninis akrilo pluoštas. Čiužinys - 190 cm ilgio x 18 cm storio. Miegamos dalies išmatavimai: 140x190x18
  • Akcijos laikas ribotas
   Ekspozicijoje
   1 499 € 1 806 €
   PASTABA: už šią kainą sofa-lova parduodama tik iš Klaipėdos slaono ekspozicijos. Gali turėti smulkių defektų. Funkcionali sofa lova MORGANA su integruotu čiužiniu viduje. Kojelių aukštis 13 cm. Čiužinys 140x195x14 cm.
  • Ekspozicijoje
   1 250 €
   PASTABA: ši sofa-lova parduodama tik iš Kauno salono ekspozicijos. Gali turėti smulkių defektų. AMBER – elegantiška ir moderni sofa-lova su miegama funkcija ir patalynės dėže. Sofa gaminama individualiai kiekvienam klientui. ACCANTO baldų salonuose galite pasirinkti audinį ir spalvą, kad sofa puikiai derėtų prie jūsų interjero. 
  • Akcijos laikas ribotas
   Ekspozicijoje
   999 € 1 448 €
   Sumažinta kaina!
   PASTABA: sofa-lova parduodama tik iš salonų ekspozicijų. Gali turėti smulkių defektų. Funkcionali sofa-lova BASCO su integruotu čiužiniu viduje. Puiki dėl ypač kompaktiško dydžio ir greito išskleidimo. Čiužinio išmatavimai: 140 x 195 x 12 cm Akcijos kaina galioja tik pasirinkus ALYA ir NOVA audinius.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 584 €
   Funkcionali sofa lova BERLIN su integruotu čiužiniu viduje. Išskirtinio dizaino sofa-lova puiki dėl ypač kompaktiško dydžio ir greito išskleidimo. Galima užsakyti pasirinką dydį su pasirinktu audiniu. Čiužinio išmatavimai: 140 x 195 x 18 cm. *Akcijos kaina galioja ALYA bei NOVA audiniams.  PASTABA: minkšti baldai užsakomi Accanto baldų salonuose.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 449 €
   Funkcionali sofa lova BASCO su integruotu čiužiniu viduje. Išskirtinio dizaino sofa-lova puiki dėl ypač kompaktiško dydžio ir greito išskleidimo. Galima užsakyti pasirinką dydį su pasirinktu audiniu. Čiužinio išmatavimai: 140 x 195 x 12 cm. *Akcijos kaina galioja ALYA bei NOVA audiniams.  PASTABA: minkšti baldai užsakomi Accanto baldų salonuose.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 799 €
   Funkcionali sofa-lova MORGANA su integruotu čiužiniu viduje. Išskirtinio dizaino sofa-lova puiki dėl ypač kompaktiško dydžio ir greito išskleidimo. Galima užsakyti pasirinką dydį su pasirinktu audiniu. Čiužinio išmatavimai: 140 x 195 x 12 cm. PASTABA: minkšti baldai užsakomi Accanto baldų salonuose.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 250 €
   AMBER – elegantiška ir moderni sofa-lova su miegama funkcija ir patalynės dėže. Sofa gaminama individualiai kiekvienam klientui. ACCANTO baldų salonuose galite pasirinkti audinį ir spalvą, kad sofa puikiai derėtų prie jūsų interjero. 
  • Akcijos laikas ribotas
   Pristatymas iki 45 d.d.
   999 € 1 537 €
   Kompaktiška sofa-lova CALO su miegama funkcija ir patalynės dėže. Modelis pritaikytas nedidelėms erdvėms. Komfortiškas sėdėjimas ir užtikritnas poilsis. Išsirinkite sau patinkančią spalvą iš plačios spalvų paletės.  Miegamos dalies išmatavimai: 196 x 144 cm 
  • Akcijos laikas ribotas
   Pristatymas iki 45 d.d.
   1 099 € 1 485 €
   Sumažinta kaina!
   Šiuolaikiško dizaino sofa-lova NOLA su miegama funkcija ir patalynės dėže. Apvilkta veliūriniu audiniu. Galimi įvairūs spalviniai pasirinkimai, išsirinkite spalvą artimiausiame ACCANTO baldų salone. Miegamoji dalis: 144x200 cm. PASTABA: minkštieji baldai užsakomi tik ACCANTO salonuose.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   2 289 €
   Sofa-lova ASPEN. Su miegamąja dalimi, be patalynės dėžės.  Galimi kiti spalviniai pasirinkimai, galima užsakyti fotelį ar pufą. Miegamoji dalis: 120 x 200 cm. PASTABA: minkštieji baldai užsakomi tik ACCANTO salonuose. 
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 844 €
   Sofa lova – BALI su miegama funkcija ir integruotu 12 cm čiužiniu. Galima pasirinkti iš dviejų porankių stilių, taip pat galimybė užsakyti kaip minkštą kampą. Audinys pilnai nusisega ir gali būti skalbiamas skalbyklėje. Galimi įvairūs matmenys ir audinių pasirinkimai. Miegamos dalies išmatavimai: 120 x 190 cm
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 585 €
   Sofa-lova ROCK su miegama funkcija ir reguliuojamais atlošais. Galimi įvairūs audinių bei spalvų pasirinkimai. Kaina nurodyta su žemiausios (A) kategorijos audiniu.  Miegamos dalies išmatavimai: 190 x 116  PASTABA: minkštieji baldai užsakomi tik ACCANTO salonuose.
  • Pristatymas iki 40 d.d.
   1 895 €
   Sofa lova KOMOON apvilkta impregnuotu gobelenu su miegamuoju mechanizmu. Miegamoji dalis 140x196 cm. Atlošai ir sėdimoji dalis nuimami. 
  • Pristatymas iki 40 d.d.
   1 895 €
   Sofa lova KOMOON apvilkta impregnuotu gobelenu su miegamuoju mechanizmu. Miegamoji dalis 140x196 cm. Atlošai ir sėdimoji dalis nuimama. 
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 964 € Išparduota
   Sofa-lova TAHITI žavingas modeliukas, išsiskiriantis dėl savo puošnaus apsiūvimo. Rafinuoto stiliaus ir komforto derinys. Galimybė pasirinkti iš trijų skirtingų porankių stilių. Poliuretano putų 12 cm aukščio čiužinys. Galimi įvairūs matmenys ir audinių pasirinkimai. Miegamos dalies išmatavimai: 140 x 190 cm
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 865 € Išparduota
   Sofa-lova MALDIVE žavingas modeliukas,išsiskiriantis lengvumu ir elegancija. Galimybė pasirinkti iš trijų skirtingų porankių stilių. Elegancija ir komfortas Jus lydės kiekvieną dieną, o naktį pasirūpins ypatingu poilsiu. Miegamos dalies išmatavimai: 140 x 190 cm
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 884 € Išparduota
   Sofa-lova NAXOS skirtas tiems, kurie neturi daug erdvės minkštam baldui, tačiau nori ne tik patogiai sėdėti, bet ir išsimiegoti. Galimybė pasirinkti iš keturių skirtingų porankių stilių. Elegancija ir komfortas Jus lydės kiekvieną dieną, o naktį pasirūpins ypatingu poilsiu. Miegamos dalies išmatavimai: 140 x 199 cm
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 884 € Išparduota
   Sofa-lova SANTORINI pasižymi ypatingu tvirtumu ir dinamiškomis formomis. Galimybė pasirinkti iš keturių skirtingų porankių stilių. Elegancija ir komfortas Jus lydės kiekvieną dieną, o naktį pasirūpins ypatingu poilsiu. Galimi įvairūs matmenys ir audinių pasirinkimai. Miegamos dalies išmatavimai: 140 x 199 cm
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   2 179 € Išparduota
   Sofa lova – BARBADOS pasižymi ypatingu tvirtumu ir harmoningai suderintomis formomis. Galimybė pasirinkti iš keturių skirtingų porankių stilių. Elegancija ir komfortas Jus lydės kiekvieną dieną, o naktį pasirūpins ypatingu poilsiu. Greitas ir lengvas išskleidimas vos vienu judesiu. Miegamos dalies išmatavimai: 160 x 199 cm 
  • Pristatymas iki 14 d.d.
   535 €
   „Neiela“ sofa-lova pagaminta iš poliuretano putų su pušies ir faneros pagrindu, apmušta garstyčių spalvos audiniu. Ant paminkštinto atlošo esančios geometrinės figūros prideda stiliaus įspūdį. Juodos spalvos metalinės kojelės ir porankiai.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 829 € Išparduota
   Modulinė sofa lova PALERMO su miegamąja funkcija, be patalynės dėžės. Galima minkšto kampo komplektacija. Galimi kiti matmenys, komplektavimo galimybės, bei spalviniai pasirinkimai. Galima  Miegamoji dalis: 133x186 cm. PASTABA: minkštieji baldai užsakomi tik ACCANTO salonuose. 
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   2 159 € Išparduota
   Sofa-lova OSLO. Su miegamąja dalimi, be patalynės dėžės.  Galimi kiti spalviniai pasirinkimai, galima USB jungtis Miegamoji dalis: 195x148 cm. PASTABA: minkštieji baldai užsakomi tik ACCANTO salonuose. 
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   1 718 € Išparduota
   Sofa lova – MADEIRA su miegama funkcija ir integruotu 13 cm čiužiniu. Galima pasirinkti iš keturių porankių stilių, taip pat galimybė užsakyti kaip minkštą kampą. Audinys pilnai nusisega ir gali būti skalbiamas skalbyklėje. Galimi įvairūs matmenys ir audinių pasirinkimai. Miegamos dalies išmatavimai: 140 x 195 cm
  Rodoma 1 - 40 iš 40 dalykų

  Peržiūrėtos

  Nėra peržiūrėtų prekių