Filtrai

Įjungti filtrai
  Gamintojas
  Porankiai

  Pufai 

  Ieškote baldo kuris neužimtų daug vietos? Būtų funkcionalus ir patogus. Mes turime ką pasiūlyti! Stilingi, žaismingi ir labai patogūs pufai ir banketės. Banketė tai toks baldas kuris gali tarnauti kaip kėdė arba kaip daiktas ant kurio galite pasidėti daiktus pvz., rankinę, šalį ar bet kokį kitą daiktą. Pufą arba banketę galite naudoti prieškambaryje arba svetainėje.

  Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   549 €
   Stačiakampio formos pufas REVERSE. Modernaus dizaino, patogus, su patogia daiktadėže. Nuėmus viršutinę minkštąją dalį, galima naudoti kaip staliuką. Galima pasirinkti norimą spalvą ir audinį. Pastaba: pufas užsakomas Accanto baldų salonuose.
  • Pristatymas iki d.d.
   135 € Tiekėjo sandėlyje
   Pilkos spalvos pufas su daiktadėže.
  • Pristatymas iki 40 d.d.
   326 € 40
   Šviesiai pilkas pufas KOS aptrauktas gobelenu. Medžiaga nusiima. Išlankstomas čiužinys pagamintas iš putų poliuretano. Miegamosios dalies matmenys: 180x70 cm.
  • Pristatymas iki 40 d.d.
   326 € 40
   Tamsiai pilkas pufas KOS aptrauktas gobelenu. Medžiaga nusiima. Išlankstomas čiužinys pagamintas iš putų poliuretano. Miegamosios dalies matmenys: 180x70 cm.
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   685 € 30
   Apvalus pufas DESIRE SILBERGRAU, su sagomis. Pastelinė spalva suteikia šilumos, jaukumo, ypač patogus su patogia daiktadėže. 
  • Pristatymas iki 45 d.d.
   274 € 30
   Pufas, kurio sėdynte traukta ožkos oda. Kojos metalinės. Išskirtinio dizaino atrdoro labai originaliai.
  Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų

  Peržiūrėtos

  Nėra peržiūrėtų prekių