KARE Design 2017m. Baldų dizaino tendencijos

KARE Design 2017m. Baldų dizaino tendencijos

Apie „KARE Design“

KARE ženklas simbolizuoja baldų apstatymo idėjas, kurios yra unikalios, netradicinės ir autentiškos. Nuo kompanijos įkūrimo 1981 m. KARE Design savo prekybą išplatino daugiau negu 40 šalių, siūlydama naujus baldus, apšvietimo aksesuarus, kurie pasižymi ryškia aistra dizainui. Šios įmonės kuriami baldai tinka neįprastoms ir romantiškoms, stiliui prijaučiančioms bei kitoms sieloms, norinčioms mėgautis netradicišku dizainu namuose. KARE Design metai iš metų dalyvauja įvairiose tarptautinėse baldų mugėse, taip pat yra pelniusi ne vieną reikšmingą apdovanojimą baldų gamybos ir prekybos srityje.

Šiais metais KARE Design pristato dar daugiau netradicinių išraiškų, tuo pačiu sugrąžindama retro stilių moderniame pavidale. Įmonė pateikia įmantrių spalvų derinių, 7-8 dešimtmečių baldų stiliaus prikėlimą naujam gyvenimui, kuris širdyje visada jaunais išlikusius vyresnio amžiaus žmones privers nusikelti į jaunystės dienas. Reikia pabrėžti, kad KARE Design kūrėjai siūlo medžio, stiklo bei metalo derinimą balduose, kuriuos pamėgs gamtą mylintys pirkėjai. O norintiems išsiskirti savo namų interjeru, KARE Design siūlo ryškių spalvų ir formų baldus, kurie ras vietą bet kuriame kambaryje.

KARE Design baldų sprendimai tiks visiems norintiems sukurti neįprastą, išsiskiriančią, stilingą ir tuo pačiu jaukią atmosferą namuose.

Baldų dizaino tendencijos 2017 metams.

Apžvelkime 2017 metų KARE Design baldų dizaino tendencijas. Pradėkime nuo geriausių naujienų. Viskas namuose bus jauku ir tvarkinga. Šių metų naujienos bus dar labiau drąsesnės, jausmingesnės ir žaismingesnės. Blizgus Bavarijos sostinės Miuncheno baldų prekės ženklas nustato toną pilniems drąsos interjerams. Čia susipina ramybė ir gamta, noras žavėtis baldais ir patirti aplinkinių liaupsias.

Auksas ir blizgesys svetainėje.

Šįmet čia vyrauja pilka, aukso bei žalvario spalva. Aksominiai foteliai ir retro stiliaus sofos pagrindiniai akcentai svetainėje. Neapseinama čia ir be ryškių detalių (aksesuarų). Pvz; plastikinė gorila ar spalvinga organinio stiklo papūgų pora, vadinama 'Sissi and Franz'.

Baras – vežimėlis. Pagrindinis akcentas besivaikantiems tendencijų.

KARE Design pristato nepakeičiamą elementą interjerui, kuris tarnauja ne tik kaip gėrimų vežimėlis, bet ir kaip staliukas augalams vazose, knygoms ar kitoms dekoracijoms pasidėti.

Stiprumas iš gamtos. Archajiški baldai, pagaminti iš medžio, akmens ir geležies.

Ilgesys gamtos ir ramybės – štai kas išlieka pagrindine tendencija 2017 metams. KARE Design atkreipė dėmesį į šią nostalgiją ir sukūrė baldus, pripildytus archajiškų elementų, gyvybingumo ir įkvėpimo. Kietieji mediniai baldai išlieka interjero pagrindu, tačiau dizainas skiriasi nuo praėjusių metų. Daugiau dėmesio skiriama harmoningai užapvalintiems kraštams, rankų darbo detalėms, dekoratyviniams raižiniams.

Įkelta 2017-05-15

Straipsnių kategorijos

Straipsnių paieška

Peržiūrėtos

Nėra peržiūrėtų prekių