Namų kvapas EASY Nr. 18 - Rose of Marrakech

JMDE018NEW

Nauja prekė

EASY - gyvas, spalvingas ir dinamiškas namų kvapas. Tai neįprastas būdas keliauti aplink pasaulį po visus penkių žemynų kvapus.

EASY kolekciją sudaro 23 kvapai iš labiausiai kerinčių pasaulio vietų. 

Kvapas: Maroko rožė (rožė - gintaras - jazminas).

Išmatavimai (cm):  6 Ø x 16. Tūris: 250 ml.

EASY kvapai pagaminti Italijoje.

Smulkiau

Akcijos laikas ribotas

16 €

22 €


Akcijos kaina internete ir prekybos vietose gali skirtis

-27%

www.accanto.lt taikyta kaina laikotarpiu nuo 2016-09-19 iki 2017-10-13

- +

Pristatymas iki 2-3 d.d.

 
Apie prekę

Idėja ir aprašymas

Kiekvienas EASY kvapas įkūnija kelionės patirtį. Kvapai – tai kelionių aplink pasaulį prisiminimai, iš kiekvienos šalies parsivežant tik jai būdingą kvapą.

EASY kvapui pristatyti buvo pasirinktas moters akių žvilgsnis, kad atskleistų grožį ir pasaulio kvapų įvairovę, nes moters žvilgsnis atspindi jos vidinį grožį. O žemė juk irgi yra moteris.

Baltos pluoštinės lazdelės skirtos dar stipresniam aromato paskleidimui. Pradėjus naudoti, jos tampa tokios pat spalvos, kokios yra namų kvapo skystis. Lazdelių nereikia išiminėti iš buteliuko ir vartyti, norint sustiprinti aromatą. 

Kvapai yra tarsi dar viena bendravimo forma, kuri mus pristato ir atgaivina prisiminimus. Tai lyg asmeninė žmogaus kolekcija – kelionių prisiminimų kompozicija, sudaryta iš emocijų ir aromatų. Kurdami kvapus mes su Jumis dalinamės gyvenimo akimirkomis, nesvarbu realiomis ar įsivaizduotomis. Mūsų kvapai pagaminti natūraliu pagrindu. Siekėme sukurti džiaugsmą, laimę, pozityvumą sukeliančius kvapus, kurie vien savo originalumu sužadina emocijas.

Du Mr&Mrs prekinio ženklo kūrėjai, nepavargstantys italų dizaineriai, savo kelionių prisiminimus sudėjo į aromatines medžiagas. Jų paieškos buvo įkvėptos minties apie kolekciją, kuri apimtų įstabiausias pasaulio vietas, sujaudintų pojūčius ir kiekvienas atskiras aromatas sužadintų vizijas. 

Dizainas

EASY namų kvapų dizainą sukūrė italų architektas Luca Trazzi ir japonų dizaineris Itsuko - Tomonori.

Italų architektas Luca Trazzi gimė Veronoje 1962 metais. Architektūros mokėsi Venecijos universitete. Baigęs universitetą persikėlė gyventi į Milaną, kur pradėjo dirbti su garsiu architektu Aldo Rossi ir tapo artimiausiu jo bendradarbiu. Kartu jie dirbo 15 metų ir įgyvendino tokius projektus, kaip Milano kongresų rūmai ir Kuala Lumpuro miesto centras. Jo pirmasis pramoninis dizainas - tai ILLY kavos puodukų kolekcija, vėliau sekė X-serijos kavos aparatai, šviečiantys baldai KREON firmai, laikrodžiai SWATCH, namų apyvokos daiktai VICEVERSA, GUZZINI ir WMF.