Kvapai namams 

Malonūs, intensyvūs ir ilgalaikiai kvapai namams. Šie namų kvapai unikalūs ne tik dėl savo išskirtinių formų ir dizaino, bet ir dėl ilgai išliekančio intensyvaus kvapo. Puiki dovana vestuvių, gimtadienio ar bet kuria kita proga.

 • Kvapai namams MUHA FLOWER
  Kvapai namams MUHA FLOWER

  Malonūs, intensyvūs ir ilgalaikiai kvapai namams „MUHA FLOWER“. Šis namų kvapas unikalus ir išskirtinis dėl savo natūralios beržo medžio gėlės. Beržo mediena apdirbta specialiu būdu ir tokiu būdu ne tik išgauta stulbinama forma, bet ir suteikiamas ilgalaikis namų kvapo skleidimas.

 • Kvapai namams MUHA ROSE
  Kvapai namams MUHA ROSE
 • Kvapai namams ERBOLINEA
  Kvapai namams ERBOLINEA

  Prestižinė kvapų namams linija – „ERBOLINEA“, kuri akimirksniu žavi ir sveikina Jūsų svečius, suteikiant neįprastą ir rafinuotą svetingumo atmosferą. Kvapai namams pasižymintys ilgai išliekančiais ir išsiskiriančiais kvapais.

 • Namų kvapo papildymas MUHA
  Namų kvapo papildymas...
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
 • Akcijos laikas ribotas
  45 € 89 € 2-3
  GEORGE - elektrinis kvapų difuzorius, naudojamas su Mr&Mrs kvapų kapsulėmis. Kvapą skleidžia tylaus ventiliatoriaus dėka. GEORGE naudojamos įvairiose erdvėse: namuose, biuruose ir pan. Skirtas kvėpinti patalpas iki 40 m2. Išmatavimai (cm): 19 (plotis) x 21,5 (aukštis) Spalva: raudona matinė. Mr&Mrs kvapų kapsulės įsigyjamos atskirai. Pridedama...
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko

Peržiūrėtos

Nėra peržiūrėtų prekių