Kvapai Jūsų namams ir automobiliui!

Kvapai Jūsų namams ir automobiliui!

EASY – difuzoriai namams.

Gyvybingi, spalvingi ir dinamiški J. & H. kolekcijos difuzoriai. Tai neįprastas būdas keliauti aplink pasaulį pasirenkant kvapą iš penkių žemynų. Dviejų žmonių nenuilstantis noras surinkti savo kelionių kvapus į mažą buteliuką pasiteisino su kaupu! Jų tyrimai paskatino sukurti kolekciją, kuri atskleistų labiausiai kerinčias vietas pasaulyje, užfiksuoti pojūčius, įspūdžius ir kvapus.

 

Ercole – Jūsų drabužinės globėjas.

Tai linksmas ir charakteringas žmogeliukas. Jo forma leis jį pritaikyti bet kurioje drabužinės vietoje. Šie kvapai pripildyti harmonijos ir pusiausvyros.

Elektrinis kvapų difuzorius – SISSI.

SISSI - elektrinis kvapų difuzorius, naudojamas kartu su Mr&Mrs kvapų kapsulėmis. Kvapo skleidimo mechanizmas slypi paukščiuko, tupinčio ant medžio, figūrėlėje. SISSI naudojamos įvairiose erdvėse: namuose, nedideliuose biuruose ir pan. Skirtas kvėpinti patalpas iki 40 m2. 

Elektrinis kvapų difuzorius biurams – Otello.

OTELLO - elektrinis kvapų difuzorius, italų dizainerio Carlo Colombo kūrinys. Naudojamas kartu su Mr&Mrs kvapų kapsulėmis. Puikiai tinka naudoti namuose, viešbučiuose ar restoranuose. Skirtas kvėpinti patalpas iki 80 m2.

Elektrinis kvapų difuzorius – GEORGE.

GEORGE - elektrinis kvapų difuzorius, naudojamas su Mr&Mrs kvapų kapsulėmis. Kvapą skleidžia tylaus ventiliatoriaus dėka.GEORGE naudojamos įvairiose erdvėse: namuose, biuruose ir pan. Skirtas kvėpinti patalpas iki 40 m2.

Elektrinis kvapų difuzorius – GEORGE su Bluetooth.

Garsus jau galima užuosti! Gera garso kokybė ir patrauklus kvapas suteikia kur kas daugiau komforto klausantis radijo, mėgiamos muzikos bei žiūrint filmus. GEORGE su įmontuotu Bluetooth garsiakalbiu skleidžia ne tik kvapą, bet ir muziką. 

Kvapų kapsulės Mr & Mrs.

Elektriniams difuzoriams GEORGE, SISSI, OTELLO ir FIORELLO skirtos kvepiančių grūdelių kapsulės. Pakuotėje yra 2 kapsulės. Kiekviena Mr&Mrs oro kapsulė įkūnija skitingą kelionės patirtį. Mr&Mrs kapsulių kolekciją sudaro 23 kvapai iš labiausiai kerinčių pasaulio vietų. 

Vienkartinio naudojimo kvapai automobiliui – CESARE.

CESARE - tai automobilių oro gaiviklis, pagamintas iš saugaus termoplastinio polimero EVA. Gamybos metu polimero sudėtis papildyta eteriniais aliejais bei specialia, ilgą laiką veikiančia molekule, naikinančia nemalonius kvapus. Sudėtyje nėra alkoholio.

Daugkartinio naudijimo kvapai automobiliui – NIKI.

NIKI – modernus automobilių oro gaiviklis. Išnaudojus kvapą, dangtelis lieka, o kvapni keičiama dalis gali būti pakeista nauju kvapu. Tinka visiems automobiliams. NIKI aromatą skleis ilgiau nei 30 dienų.

Vienkartinio naudojimo kvapai automobiliui – CESAREGT.

CesareGt – tai naujiena Mr & Mrs kvapų pasaulyje! Unikalus dėl savo dizaino, pripildytas sodriais ir įsimintinais kvapais. CesareGt yra multi dryžuotas draugiškas žmogeliukas. Sukurtas reikliems ir sportiškiems vairuotojams. Įkvėptas vairavimo profesionalų.

Įkelta 2017-05-13

Straipsnių kategorijos

Straipsnių paieška

Peržiūrėtos

Nėra peržiūrėtų prekių