Automobilio oro gaiviklis NIKI Glitter Pink - Silky rose

JNIKI011

Nauja prekė

NIKI – modernus automobilių oro gaiviklis. Išnaudojus kvapą, dangtelis lieka, o kvapni keičiama dalis gali būti pakeista nauju kvapu. Tinka visiems automobiliams. NIKI aromatą skleis ilgiau nei 30 dienų. Sudėtyje nėra alkoholio. 

Išmatavimai (cm): 5 (plotis) x 7 (aukštis).

Kvapas: Rožių

Spalva: Ružava

NIKI oro gaiviklių kolekciją sudaro 16 kvapų. Pagaminta Italijoje.

Smulkiau

7,90 €

- +

Pristatymas iki 2-3 d.d.

 
Apie prekę

Idėja ir aprašymas

NIKI yra puikus Jūsų kelionės draugas. NIKI Jus apkabina, pasisveikina ir noriai leidžiasi į ilgiausias keliones kartu su Jumis. NIKI yra madingas, draugiškas ir maloniai kvepiantis keleivis. NIKI mėgaujasi vaizdais pro Jūsų automobilio langus. Kelionė be NIKI – kelionė be emocijų. NIKI ras vietą įvairiausių tipų automobiliuose. Nugarinėje dalyje jis turi kvapnų uždedamą polimerinį papildymą, kurį Jūs galėsite keisti pasirinkdamas iš gausybės siūlomų kvapų.

NIKI skleidžia aromatą tik tada, kai įjungiamas automobilio ventiliatorius. Jis tinka kiekvienam automobiliui dėl savo universalaus pritvirtinimo. NIKI paviršius, padengtas metalo spalva ir blizgiu laku,  yra labai malonus liesti.

Dizainas

Itališkos gamybos vertybes padėjo išreikšti garsus ir didžiulę patirtį turintis italų dizaineris Luca Trazzi. Funkcionalumo, ironijos bei dėmesio formoms ir medžiagoms rezultatas – žavus ir aistringas dizainas, pripildytas humaniškumo ir emocijų. Tai – „emocinis dizainas“.

Italų architektas Luca Trazzi gimė Veronoje 1962 metais. Architektūros mokėsi Venecijos universitete. Baigęs universitetą persikėlė gyventi į Milaną, kur pradėjo dirbti su garsiu architektu Aldo Rossi ir tapo artimiausiu jo bendradarbiu. Kartu jie dirbo 15 metų ir įgyvendino tokius projektus, kaip Milano kongresų rūmai ir Kuala Lumpuro miesto centras. Jo pirmasis pramoninis dizainas - tai ILLY kavos puodukų kolekcija, vėliau sekė X-serijos kavos aparatai, šviečiantys baldai KREON firmai, laikrodžiai SWATCH, namų apyvokos daiktai VICEVERSA, GUZZINI ir WMF.

Video pristatymas